پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

GZ BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED

 

بلپارتزدر سپتامبر 2013 تاسیس شد که در گوانگژو واقع شده است.در حال حاضر ما دارای یک فروشگاه، یک انبار و یک دفتر و همچنین یک تیم حرفه ای برای خرید، فروش، بسته بندی، حمل و نقل و خدمات پس از فروش هستیم.

 

بهحفاری و توسعه ظرفیت ها و استعدادها، آموزش های منظم و نامنظم و به اشتراک گذاری در مورد محصولات، حمل و نقل، تجارت خارجی، فرهنگ های خارجی، آداب معاشرت و غیره داریم.

 

مامحصولات اصلی عبارتند از: قطعات یدکی هیدرولیک بیل مکانیکی، پمپ اصلی هیدرولیک، موتور چرخشی، موتور مسافرتی، Ass'y نهایی، Swing Device Ass'y، Swing گیربکس، گیربکس مسافرتی، چرخ دنده، رگولاتور، شیر کمکی، موتور فن و سایر اقلام هیدرولیک با کیفیت اصلی و پس از فروشتاکنون محصولات ما از شهرت بالایی برخوردار بوده و به بیش از 125 کشور و منطقه صادر شده است و در سراسر خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی، آفریقا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا و اقیانوسیه با نام تجاری خود "Belparts" گسترش یافته است. به طور گسترده توسط مشتریان خارجی تحسین شده است.

 

که درآینده، برای تمرین فرهنگ شرکت خودبرای فردا بهتر است"، ما تلاش خواهیم کرد تا دانش حرفه ای بیشتری در مورد قطعات ماشین آلات بیاموزیم و تجربه خرید و فروش خود را افزایش دهیم تا محصولات و خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهیم!علاوه بر این، ما به توسعه یک فضای تجاری گسترده تر با هم بر اساس روابط تجاری بلندمدت، دوستانه، دوجانبه سودمند و برد-برد اختصاص خواهیم داد.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

 

بلپارتزدر نمایشگاه های مختلف ماشین آلات و مهندسی شرکت خواهد کرد.مانند نمایشگاه بائوما آلمان، نمایشگاه شانگهای باوما، نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی پکن، نمایشگاه M&T برزیل و غیره.

 

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

تاریخ

 

در سال 2013، Belparts در شهر گوانگژو تاسیس شد.

 

در سال 2016، Belparts در نمایشگاه Bauma آلمان 2016 و نمایشگاه Bauma شانگهای 2016 شرکت کرد.

 

در سال 2017، بخش فروش ما، بخش انبار، بخش خرید تاسیس شد، و ما وظایف خود را انجام می دهیم و حرفه ای تر و حرفه ای تر می شویم.

 

در سال 2017، Belparts در نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی پکن 2017 شرکت کرد.

 

در سال 2018، پمپ هیدرولیک حفاری ، قطعات هیدرولیک ، مونتاژ محرک نهایی ، مونتاژ موتور سوئیچ ، گیربکس سفر ، گیربکس سوئیچ و قطعات گیربکس ، و غیره ، به محصولات اصلی ما تبدیل می شوند.

 

در سال 2018، Belparts در نمایشگاه شانگهای Bauma 2018 و نمایشگاه M&T EXPO 2018 در برزیل شرکت کرد.

 

در سال 2019، Belparts در آلمان شرکت کرد Bauma 2019 MUNICH.GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

سرویس

بلپارتزیک شرکت بازرگانی خارجی حرفه ای است.از زمان تأسیس در سال 2013، بیش از 120 کشور و منطقه تاکنون صادرات داشته اند.شرکت ما دارای تیم فنی حرفه ای، سیستم کامل شماره قطعه و کتابخانه سیستم تصویر قدرتمند است تا محصولات دقیق و پیشرفته را به مشتریان ارائه دهد.برای کمک به مشتریان در حل مشکلات، شرکت ما به هر مشتری با هدف "ایجاد موقعیت برد-برد" خدمت می کند.و ما یک خدمات پس از فروش جامع داریم. اگر ما را انتخاب کنید، نمی گذاریم پشیمان شوید، قیمت پایین تر، خدمات خوب تضمین کیفیت، پاسخ سریع، چرا سعی نکنید با

 

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

 

اینجابرخی از نظرات مشتریان ما هستند، از حمایت شما متشکریم و امیدواریم همکاری طولانی مدت داشته باشیم.

 

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

 

ماتمام تلاش خود را می کنیم تا زمان تحویل مشتری را برآورده کنیم.قبل از تحویل، باید شماره قطعه و تصاویر محصولات را یک به یک بررسی کنیم تا مطمئن شویم که مشتریان می توانند کالاهای با کیفیت و با کمیت مناسب را دریافت کنند.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

تیم ما

بلپارتزدارای یک تیم مدیریت اصلی با کیفیت بالا و یک تیم فنی با تجربه.از زمان تأسیس، شرکت ما توسعه استعدادهای بین المللی را به عنوان استاندارد در نظر می گیرد و دارای مزایای پلت فرم عالی برای متحد کردن گروهی از نخبگان تجاری است.تلاش های آنها باعث شده است که این شرکت به سرعت و به طور مداوم در سطح بهبود قطعات مکانیکی حرفه ای بین المللی به مشتریان اعتماد کند و تیم عالی ما را انتخاب کند.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Dongdong Yao
تلفن : +86 133 0228 6787
فکس : 86-020-32384870
حرف باقی مانده است(20/3000)