حمل و نقل در سراسر جهان در دسترس است. لطفا قبل از معامله در مورد هزینه های حمل و نقل تحقیق کنید.
تماس برای نقل قول
ایمیل: belparts02@gmail.com
واتساپ: +86 189 0220 6952
لطفاً در هر زمان با ما تماس بگیرید.
محصولات
جزئیات محصولات
مقدار تولیدی: 1 عدد
قیمت: Negotiable price
بسته بندی استاندارد: بسته بندی چوبی
دوره تحویل: 3-7 روز
روش پرداخت: T/T ، PayPal و تضمین تجارت
ظرفیت عرضه: 1000 عدد
اطلاعات دقیق
محل منبع
چین
نام تجاری
Belparts
شماره مدل
نام محصول:
پمپ اصلی بیل مکانیکی
برنامه:
بیل مکانیکی خزنده
شماره قطعه:
وضعیت:
نام تجاری اصلی بازسازی شده است
حمل و نقل:
دریا. هوا. اکسپرس
تحویل:
3- 7 روز
بسته بندی:
CA1SE چوبی
مقدار حداقل تعداد سفارش:
1 عدد
قیمت:
Negotiable price
جزئیات بسته بندی:
بسته بندی چوبی
زمان تحویل:
شرایط پرداخت:
T/T ، PayPal و تضمین تجارت
قابلیت ارائه:
برجسته کردن
تعویض پمپ هیدرولیک حفاری,پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی ZX450 OEM,پمپ بیل مکانیکی هیتاچی FV30
ZX450 hydraulic pump OEM
Hitachi excavator pump FV30
توضیحات محصول
طیف محصول و قابلیت ها
مجموعه پمپ های هیدرولیک کامل با تجهیزات جامع و 12 ماه گارانتی شامل قیمت است.
محصولات سازگار در دسترس
دسته بندی های محصول اضافی
  • پمپ های هیدرولیک
  • مجموعه های نهایی درایو
  • موتورهای سوئیینگ
  • حلقه های چرخ دنده
  • جعبه های گیربکس
اجزای زیرروی
  • مسیرها (سلاسل)
  • رولر
  • ماشین های بیکار
  • اسپروکت ها
# بخش شماره نام بخش چه قدر؟ درخواست قیمت
011 0820401 . پستون ASS'Y 2
011A   .. پیستون 9
011B   .. کفش 9
013 0820402 . CYL. ASS'Y 1
013A   ... بلوک ، سی ای ال 1
013B   .. صفحه؛ والف 1
014 0451003 . CYL. ASS'Y 1
014A   ... بلوک ، سی ای ال 1
014B   .. پلت، ولاو 1
030A   ... تخته 1
030B   .. شکوفه دار 1
030C   .. اهرم 1
030D   .. بولت 1
030E   شماره ي رمزي 1
030F   شماره ي رمزي 1
031A   ... تخته 1
031B   .. شکوفه دار 1
031C   .. اهرم 1
031D   .. بولت 1
031E   شماره ي رمزي 1
031F   شماره ي رمزي 1