ارسال به سراسر جهان به تمام کشورها موجود است. لطفاً قبل از معامله در مورد هزینه حمل و نقل سوال کنید.
تماس برای استعلام قیمت
ایمیل: belparts02@gmail.com
واتساپ: +86 189 0220 6952
لطفاً در هر زمان با ما تماس بگیرید.
محصولات
جزئیات محصولات
مقدار تولیدی: 1 عدد
قیمت: Negotiable price
بسته بندی استاندارد: بسته بندی چوبی
دوره تحویل: 3-7 روز
روش پرداخت: T/T ، PayPal و تضمین تجارت
ظرفیت عرضه: 1000 عدد
اطلاعات دقیق
محل منبع
چین
نام تجاری
Belparts
شماره مدل
نام محصول:
پمپ اصلی بیل مکانیکی
برنامه:
بیل مکانیکی خزنده
شماره قطعه:
وضعیت:
نام تجاری اصلی بازسازی شده است
حمل و نقل:
دریا. هوا. اکسپرس
تحویل:
3- 7 روز
بسته بندی:
CA1SE چوبی
مقدار حداقل تعداد سفارش:
1 عدد
قیمت:
Negotiable price
جزئیات بسته بندی:
بسته بندی چوبی
زمان تحویل:
شرایط پرداخت:
T/T ، PayPal و تضمین تجارت
قابلیت ارائه:
برجسته کردن
ZX480MT excavator pump
hydraulic pump with warranty
توضیحات محصول
محدوده محصولات و قابلیت ها
مجموعه کامل پمپ بیل مکانیکی هیدرولیک با تجهیزات جامع و گارانتی 12 ماهه در قیمت گنجانده شده است.
محصولات سازگار موجود
دسته بندی محصولات اضافی
  • پمپ های هیدرولیک
  • مجموعه های درایو نهایی
  • موتورهای چرخش
  • حلقه های دنده چرخش
  • گیربکس ها
اجزای زیربندی
  • تراک ها (زنجیرها)
  • غلتک ها
  • غلتک های هرزگرد
  • چرخ دنده ها
# شماره قطعه نام قطعه تعداد. درخواست قیمت
011A   .. پیستون 9
011B   .. کفشک 9
013A   .. بلوک؛ سیلندر 1
013B   .. صفحه؛ شیر 1
014A   .. بلوک؛ سیلندر 1
014B   .. صفحه؛ شیر 1
030A   .. صفحه 1
030B   .. بوش 1
030C   .. اهرم 1
030D   .. پیچ 1
030E   .. پین 1
030F   .. پین 1
031A   .. صفحه 1
031B   .. بوش 1
031C   .. اهرم 1
031D   .. پیچ 1
031E   .. پین 1
031F   .. پین 1